влевовправо

Мобільний телефон Ergo E241 Red
- Готово до відправки
- Код: TZK1496492
849 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
2.4\" , 240x320, CPU - Mediatek MT6261, 32 Mb, 32 Mb, 2800 mAh, червоний, чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ergo |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 103.5 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek MT6261 |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 240x320 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2800 mAh |
| Інтерфейси і підключення | audio 3.5 мм |
| Артикул | E241 Red |
| Вбудована пам'ять | 32 Mb |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діагональ екрану | 2.4\" |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Мoдель | E241 Red |
| Оперативна пам'ять | 32 Mb |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G |
| Розміри (мм) | 122.2 x 52.2 x 15 мм |
| Розширення пам'яті | microSD, до 32 Gb |
| Тип дисплея | TFT |
- Ціна: 849 ₴



