
Батарея універсальна Energizer 20000mAh, Type-C, black (UE20050С)
- Готово до відправки
- Код: TZK1465329
1 269 ₴
Ємність 20 000 мАгод<\/strong> Потрійні виходи<\/strong> Швидка зарядка<\/strong> Керування PowerSafe<\/strong>
\" r\nВисока ємність 20 000 мАгод може забезпечити додатковий час роботи до 72 годин для смартфона, 24 годин для невеликого планшета і 16 годин для великого планшета.<\/p>\" r\n
\" r\nПотрійний вихід з 2-ма портами USB-C й 1 портом USB-A дозволяє заряджати до 3 пристроїв одночасно.<\/p>\" r\n
\" r\nШвидка зарядка зі струмом 2,1 А, ефективно заряджайте свої пристрої, де б ви не були!<\/p>\" r\n
\" r\nФункція PowerSafe Management гарантує захист від короткого замикання, перевантаження по струму, перезарядження та перерозрядження вашого павербанку та пристроїв. <\/p>
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Energizer |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | Для роутеру |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 400 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 20000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 2 x USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Артикул | UE20050С |
| Вихідний струм | 2.1 A |
| Вхідна напруга | 5 V |
| Гарантія, міс | 12 |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Захист | захист від перевантаження по струму |
| Країна виробництва | Китай |
| Мoдель | 20000mAh, Type-C, black |
| Особливості | Power Delivery |
| Розмір | 69.2 х 28.8 х 145.5 мм |
- Ціна: 1 269 ₴


