
Батарея універсальна Energizer 10000mAh, PD\/20W, QC\/22.5W, black (UE10055PQ)
- Готово до відправки
- Код: TZK1464588
1 015 ₴
Ємність 10 000 мАгод<\/strong> Потрійні виходи<\/strong> Блок живлення USB-C<\/strong> Інтелектуальна швидка зарядка USB-A<\/strong>
\" r\nВисока ємність 10 000 мАгод може забезпечити додатковий час роботи до 36 годин для смартфона, 12 годин для невеликого планшета і 8 годин для великого планшета.<\/p>\" r\n
\" r\nПотрійний вихід з 2-ма портами USB-C та 1 портом USB-A дозволяє заряджати до 3 пристроїв одночасно.<\/p>\" r\n
\" r\nUSB-C Power Delivery забезпечує швидку зарядку 20 Вт для нових iPhone та інших пристроїв з інтерфейсом USB-C.<\/p>\" r\n
\" r\nВихідні порти Smart USB-A підтримують швидку зарядку пристроїв Android потужністю до 22,5 Вт.
\" r\n
\" r\nКерування PowerSafe<\/strong>
\" r\nФункція PowerSafe Management гарантує захист від короткого замикання, перевантаження по струму, перезарядки та перерозрядки для вашого павербанка та пристроїв. <\/p>
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Energizer |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | Для роутеру |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 215 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 10000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 2 x USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Артикул | UE10055PQ |
| Вихідний струм | 2.25 A |
| Вхідна напруга | 5 V |
| Вхідний струм | 3 A |
| Гарантія, міс | 12 |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Захист | захист від перевантаження по струму |
| Країна виробництва | Китай |
| Мoдель | 10000mAh, PD\/20W, QC\/22.5W, black |
| Особливості | Quick Charge |
| Розмір | 69.2 х 16.1 х 145.5 мм |
- Ціна: 1 015 ₴



