
Батарея універсальна Promate 20000mAh PD\/130W (titan-130rc)
- Готово до відправки
- Код: TZK1465228
5 663 ₴
Потужний повербанк на 20 000 mAh<\/strong> з підтримкою 100W Power Delivery <\/strong>і 30W Quick Charge 3.0<\/strong>, швидко зарядить твої пристрої. А металевий корпус,вбудований кабель та підставка додадуть практичності в повсякденному використанні.<\/p>\n Особливості:<\/strong><\/p>\n <\/p>\n Технічні характеристики:<\/strong><\/p>\n <\/p>\n Комплектація:<\/strong><\/p>\n\n
\n
\n
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Promate |
| Колір | Сірий |
| Призначення | Для роутеру |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 20000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | USB |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Артикул | titan-130rc |
| Вихідний струм | 2.25 A |
| Вхідна напруга | 5 V |
| Вхідний струм | 3.25 А |
| Гарантія, міс | 24 |
| Джерело заряду батареї | мережа 220 В |
| Електрохімічна система | Li-ion |
| Захист | надлишкової напруги на вході |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал корпусу | Вогнетривкий ABS пластик |
| Мoдель | 20000mAh PD\/130W |
| Особливості | Quick Charge 3.0 |
- Ціна: 5 663 ₴








