Батарея універсальна Vinga 20000 mAh 22.5W Display Black (VPBB2022)
- Готово до відправки
- Код: TZK1402175
1 769 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Батарея універсальна Vinga 20000 mAh 22.5W Display Black (VPBB2022)Готово до відправки
1 769 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ємність - 20000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, Джерело заряду батареї - USB, інтерфейси підключення (вихід) - 2 х USB, 2 x USB Type-C, вихідний струм - 1.5 A, 3 A, 2 A, 2.22 A, 1.67 A, 2.25 A, розмір - 146 х 68 х 16 мм, матеріал корпусу - терм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 20000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 2 x USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB |
| Артикул | VPBB2022 |
| Вихідний струм | 2.25 A |
| Вхідна напруга | 5 V |
| Вхідний струм | 2 А |
| Гарантія, міс | 12 |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Захист | захист від перегріву |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мoдель | 20000 mAh 22.5W Display Black |
| Особливості | цифровий дисплей |
| Призначення | Для роутера |
| Розмір | 146 х 68 х 16 мм |
- Ціна: 1 769 ₴