
Мобільний телефон Ergo E281 Blue
- Готово до відправки
- Код: TZK1494528
999 ₴
Практичність, надійність і простота
Практичний і зручний дизайн, проста та легка конструкція корпусу, великі клавіші - усе це робить мобільний телефон ERGO Е281 незамінним супутником у повсякденному житті.
Необхідний функціонал
ERGO Е281 оснащений зрозумілим меню, яскравим TFT-дисплеєм діагоналлю 2.8, з якого зручно переглядати зображення, а також акумулятором ємністю 3000 мА*год, завдяки якому телефон довго тримає заряд.
Модель дає можливість прослуховувати FM-радіо, зберігати та відтворювати файли, передавати їх по Bluetooth. Обʼєм вбудованої памʼяті можна легко розширити, використовуючи карту microSD ємністю до 32 ГБ.
Дві сім-карти для повноцінного спілкування
Завдяки двом слотам для SIM-карт, можна скористатися послугами декількох мобільних операторів, обираючи найвигідніші тарифи для дзвінків, а єдиний GSM стандарт 900\/1800 МГц і інтернет 2G дають можливість залишатися на звʼязку будь-де.<\/p>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ergo |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Spreadtrum SC6531E |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 240x320 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 3000 mAh |
| Інтерфейси і підключення | audio 3.5 мм |
| Артикул | E281 Blue |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Вага | 120 грам |
| Вбудована пам'ять | 32 Mb |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діагональ екрану | 2.8\" |
| Клас телефону | Multi SIM |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Мoдель | E281 Blue |
| Мультимедіа | ігри |
| Оперативна пам'ять | 32 Mb |
| Операційна система | no OS |
| Органайзер | Телефонна книга |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G |
| Розміри (мм) | 138 x 58 x 16 мм |
| Розширення пам'яті | microSD, до 32 Gb |
| Стан товару | Новий |
| Також шукають | 2021 року |
| Тип дисплея | TFT |
| Формат SIM-карти | Mini |
- Ціна: 999 ₴





