
USB флеш накопичувач Silicon Power 16Gb Touch T01 (SP016GBUF2T01V1K)
- Готово до відправки
- Код: TZK328826
477 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відмінні риси 16GB Silicon Power Touch T01 (SP016GBUF2T01V1K) <\/ strong>:
- Надзвичайно компактний
- Надійний металевий корпус
- Стійкість до вібрації, пилу, вологи
- ПО в комплекті
Флешевих накопичувач 16GB Silicon Power Touch T01 (SP016GBUF2T01V1K) <\/ strong> є одним з найбільш мініатюрних пристроїв в лінійці виробника. Фактично, він майже повністю вміщується в USB-роз'єм. Зовні залишається тільки 10 мм корпусу з металевим ланцюжком, за яку його можна витягнути. Така компактність робить Silicon Power Touch T01 вкрай зручним при використанні з мобільного технікою - можна не боятися, що накопичувач зламається, зачепившись за що-небудь. Цю флешку можна не витягувати з ноутбука при перенесенні, що зменшує ймовірність її втратити.
Використання металу при створенні корпусу 16GB Silicon Power Touch T01 (SP016GBUF2T01V1K) <\/ strong> дозволило добитися не тільки стильного вигляду, але й отримати високий ступінь захисту. Корпус не боїться ударів і на ньому не залишаються відбитки. А використання технології COB (Chip On Board) дало начинці цього накопичувача захист від трясіння, пилу і бризок води.
- Надзвичайно компактний
- Надійний металевий корпус
- Стійкість до вібрації, пилу, вологи
- ПО в комплекті
Флешевих накопичувач 16GB Silicon Power Touch T01 (SP016GBUF2T01V1K) <\/ strong> є одним з найбільш мініатюрних пристроїв в лінійці виробника. Фактично, він майже повністю вміщується в USB-роз'єм. Зовні залишається тільки 10 мм корпусу з металевим ланцюжком, за яку його можна витягнути. Така компактність робить Silicon Power Touch T01 вкрай зручним при використанні з мобільного технікою - можна не боятися, що накопичувач зламається, зачепившись за що-небудь. Цю флешку можна не витягувати з ноутбука при перенесенні, що зменшує ймовірність її втратити.
Використання металу при створенні корпусу 16GB Silicon Power Touch T01 (SP016GBUF2T01V1K) <\/ strong> дозволило добитися не тільки стильного вигляду, але й отримати високий ступінь захисту. Корпус не боїться ударів і на ньому не залишаються відбитки. А використання технології COB (Chip On Board) дало начинці цього накопичувача захист від трясіння, пилу і бризок води.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silicon Power |
| Країна виробник | Тайвань |
| Інтерфейс | USB 2.0 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Об'єм пам'яті | 16 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SP016GBUF2T01V1K |
| Вага | 2.6 г |
| Гарантія, міс | 60 |
| Додатково | вушко для кріплення до брелока |
| Колір | Сріблястий |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Мoдель | 16Gb Touch T01 |
| Тип | В металевому корпусі |
| Фізичні розміри | 24.7 х 13.8 х 4.6 мм |
- Ціна: 477 ₴