
Картридж FREE Label HP 59A (CF259A) without chip (FL-CF259A)
- Готово до відправки
- Код: TZK997921
759 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
<\/p>
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FL-CF259A |
| Вид | неоригінальний |
| Виробник | FREE Label |
| Гарантія, міс | 0 |
| Колір | Black |
| Країна виробництва | Китай |
| Мoдель | HP 59A (CF259A) without chip |
| Оригінальний аналог | CF259A |
| Ресурс друку | 3000 стор |
| Сумісність з пристроями бренду | Hewlett Packard |
| Тип друку | лазерний |
- Ціна: 759 ₴