
Батарея універсальна Atria 20000mAh, 65W, PD2.0, QC (WPD-65)
- Готово до відправки
- Код: TZK1261038
2 359 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Джерело заряду батареї - USB, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, 2 х USB, вихідний струм - 3 A, 4.5 A, 2 A, 1.67 A, 3.25 A, розмір - 105 х 48 х 48 мм, матеріал корпусу - метал, вага - 400 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Atria |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Призначення | Для планшета |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 400 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 2 х USB |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB |
| Артикул | WPD-65 |
| Вихідний струм | 3.25 A |
| Вхідна напруга | 5 V |
| Вхідний струм | 3.25 А |
| Гарантія, міс | 12 |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Країна виробництва | Китай |
| Мoдель | 20000mAh, 65W, PD2.0, QC |
| Розмір | 105 х 48 х 48 мм |
- Ціна: 2 359 ₴