влевовправо

Зарядний пристрій Vention 2xUSB-C PD45W GaN transparent white (FCFW0-EU)
- Готово до відправки
- Код: TZK1482419
1 154 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зарядний пристрій VENTION 2xUSB-C PD45W GaN transparent white (FCFW0-EU) - це інноваційний адаптер, який забезпечить вам швидку та надійну зарядку різноманітних гаджетів. Завдяки технології GaN (гетерогенід галлію), цей пристрій відрізняється компактністю, високою ефективністю та мінімальним нагріванням, що робить його ідеальним вибором для тих, хто цінує якість і безпеку.
Загальна потужність пристрою сягає 45 Вт, що дозволяє ефективно заряджати навіть енергоємні гаджети. Наявність двох USB-C портів з можливістю одночасної зарядки підвищує комфортність використання. При цьому розподілення потужності відбувається оптимально: до 45 Вт на один порт або 25 Вт і 20 Вт при одночасному використанні обох портів.
Підтримка швидкісних протоколів таких як PD 3.0, Quick Charge 2.0\/3.0 та PPS, забезпечує швидку адаптивну зарядку, що зручно для власників сучасних смартфонів, планшетів, геймпадів або TWS навушників. Крім того, адаптер підходить для гаджетів з різноймністю напруги від 100 до 240 V, що є безперечною перевагою під час подорожей.
Стильний прозорий дизайн білого кольору не лише увиразнює якість, а й додає естетичності вашому зарядному арсеналу. VENTION - це поєднання технологій, надійності та сучасного дизайну в одному пристрої.
Загальна потужність пристрою сягає 45 Вт, що дозволяє ефективно заряджати навіть енергоємні гаджети. Наявність двох USB-C портів з можливістю одночасної зарядки підвищує комфортність використання. При цьому розподілення потужності відбувається оптимально: до 45 Вт на один порт або 25 Вт і 20 Вт при одночасному використанні обох портів.
Підтримка швидкісних протоколів таких як PD 3.0, Quick Charge 2.0\/3.0 та PPS, забезпечує швидку адаптивну зарядку, що зручно для власників сучасних смартфонів, планшетів, геймпадів або TWS навушників. Крім того, адаптер підходить для гаджетів з різноймністю напруги від 100 до 240 V, що є безперечною перевагою під час подорожей.
Стильний прозорий дизайн білого кольору не лише увиразнює якість, а й додає естетичності вашому зарядному арсеналу. VENTION - це поєднання технологій, надійності та сучасного дизайну в одному пристрої.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Vention |
| Колір | Білий |
| Призначення | Для телефону |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FCFW0-EU |
| Вихідний струм | 3 A |
| Гарантія, міс | 12 |
| Харчування | Мережа |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальна вихідна потужність | 45 Вт |
| Максимальний вихідний струм | 3 А |
| Мoдель | 2xUSB-C PD45W GaN transparent white |
| Особливості | інтегрована технологія GaN |
| Тип вихідного підключення | USB Type-C |
| Швидка зарядка | Quick Charge 3.0 |
- Ціна: 1 154 ₴



