влевовправо

Зарядний пристрій Vention 2xUSB-C PD45W GaN transparent gray (FCFH0-EU)
- Готово до відправки
- Код: TZK1482446
1 015 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зарядний пристрій VENTION 2xUSB-C PD45W GaN transparent gray (FCFH0-EU) - це сучасний пристрій для ефективної зарядки ваших гаджетів. Завдяки інноваційній технології GaN (гетерогенід галлію), цей адаптер має компактні розміри і високу ефективність, що робить його ідеальним супутником у подорожах. Потужність до 45\u202fВт дозволяє швидко та надійно заряджати широкий спектр пристроїв: від смартфонів і планшетів до смарт-годинників та фітнес-браслетів.
Основною перевагою моделі є наявність двох USB-C портів, які підтримують протоколи швидкої зарядки PD 3.0, QC 3.0 і Quick Charge 2.0, що забезпечують безпрецедентну швидкість зарядки. Завдяки розподілу потужності, один порт може забезпечити до 45\u202fВт, або розподіляти її між двома пристроями по 25\u202fВт і 20\u202fВт відповідно. Це дозволяє одночасно заряджати кілька девайсів без компромісів у швидкості.
Пристрій сумісний з різними стандартами напруги (100-240\u202fV ~ 50\/60\u202fHz), що робить його зручним для використання в будь-якій частині світу. Інтелектуальна адаптивна оптимізація живлення гарантує, що ваші гаджети завжди отримують оптимальне живлення, знижуючи ризик перегріву. Оберіть VENTION для надійності та досконалості зарядки!
Основною перевагою моделі є наявність двох USB-C портів, які підтримують протоколи швидкої зарядки PD 3.0, QC 3.0 і Quick Charge 2.0, що забезпечують безпрецедентну швидкість зарядки. Завдяки розподілу потужності, один порт може забезпечити до 45\u202fВт, або розподіляти її між двома пристроями по 25\u202fВт і 20\u202fВт відповідно. Це дозволяє одночасно заряджати кілька девайсів без компромісів у швидкості.
Пристрій сумісний з різними стандартами напруги (100-240\u202fV ~ 50\/60\u202fHz), що робить його зручним для використання в будь-якій частині світу. Інтелектуальна адаптивна оптимізація живлення гарантує, що ваші гаджети завжди отримують оптимальне живлення, знижуючи ризик перегріву. Оберіть VENTION для надійності та досконалості зарядки!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Vention |
| Колір | Білий |
| Призначення | Для телефону |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FCFH0-EU |
| Вихідний струм | 3 A |
| Гарантія, міс | 12 |
| Харчування | Мережа |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальна вихідна потужність | 45 Вт |
| Максимальний вихідний струм | 3 А |
| Мoдель | 2xUSB-C PD45W GaN transparent gray |
| Особливості | інтегрована технологія GaN |
| Тип вихідного підключення | USB Type-C |
| Швидка зарядка | Quick Charge 3.0 |
- Ціна: 1 015 ₴








