
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 4GB 2666 MHz Apacer (EL.04G2V.KNH)
- Готово до відправки
- Код: TZK1013338
1 057 ₴
Щоб адаптуватися до мінливої тенденції ринку, Apacer запускає DDR4-2666 4 ГБ Unbuffered DIMM, який поєднує в собі переваги як високої швидкості, так і низького енергоспоживання. Як порівняти зі своїм попередником, його робоча тактова частота становить 2666 МГц із пропускною спроможністю передавання до 21.3 ГБ\/с, що забезпечує 14% поліпшення продуктивності. З погляду енергоспоживання наднизька напруга 1.2 В забезпечує зниження напруги на 25%, одночасно знижуючи енергоспоживання на 50%.<\/p>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apacer |
| Країна виробник | Тайвань |
| Напруга живлення | 1,2 В |
| Частота пам'яті | 2666 МГц |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Артикул | EL.04G2V.KNH |
| Буферизація | unbuffered |
| Гарантія, міс | 60 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Кількість модулів у наборі | 1 |
| Мoдель | DDR4 4GB 2666 MHz |
| Об'єм пам'яті | 4 ГБ |
| Охолодження | Немає |
| Перевірка і корекція помилок (ECC) | Немає |
| Примітка | Поставка товару можлива в ОЕМ-версії. Тобто, товар може поставлятися без супроводжуючих матеріалів і додаткових компонентів, в упаковці без оформлення, гарантує лише їх безпечну транс |
| Стандарти пам'яті | PC4-21300 |
| Таймінги | CL19 |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Форм-фактор пам'яті | 288-pin DIMM |
- Ціна: 1 057 ₴