влевовправо

Килимок для мишки A4Tech FP25 Beige
- Готово до відправки
- Код: TZK1099128
274 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний килимок для миші зробить роботу за комп'ютером приємною та комфортною.<\/p>
Особливості<\/p>
- Нековзка гумова основа<\/li>
- Тканинна поверхня, приємна на дотик<\/li>
- Підвищує швидкість і точність в роботі<\/li>
- Яскравий та унікальний дизайн<\/li><\/ul>
Характеристики<\/p>
- Товщина: 2 мм<\/li>
- Розмір: 250 x 200 мм<\/li>
- Тип пакування: Картонная коробка<\/li>
- Розмір пакування товара: 210х44х44 мм.<\/li>
- Вага товара в пакуванні: 106 г.<\/li><\/ul>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Бежевий |
| Товщина | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FP25 Beige |
| Гарантія, міс | 1 |
| Додатково | прошиті краю |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | Тканина |
| Мoдель | FP25 Beige |
| Розмір (ширина) | маленький (до 300 мм) |
| Розміри | 250 x 200 x 2 мм |
- Ціна: 274 ₴

