
Картридж Premium Quality HP LJ M276n\/M276nw\/M251n Black CF210A (PTCF210A)
- Готово до відправки
- Код: TZK1088890
856 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
лазерний, неоригінальний, Black, Сумісність - Hewlett Packard
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PTCF210A |
| Вид | неоригінальний |
| Виробник | Premium Quality |
| Гарантія, міс | 1 |
| Колір | Black |
| Комплектація | 1 картридж |
| Країна виробництва | Китай |
| Мoдель | HP LJ M276n\/M276nw\/M251n Black CF210A |
| Оригінальний аналог | CF210A |
| Сумісність з моделями | HP LJ M251n |
| Сумісність з пристроями бренду | Hewlett Packard |
| Тип друку | лазерний |
- Ціна: 856 ₴