Кабель мультимедійний 3.5 мм jack(M) x 2(F), black, 0.15m 2E (2E-W9697)
- Готово до відправки
- Код: TZK997636
304 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кабель мультимедійний 3.5 мм jack(M) x 2(F), black, 0.15m 2E (2E-W9697)Готово до відправки
304 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розгалуджувач для навушників 2E-W9697 Adapter 3.5мм jack x2, Black- перетворює один 3,5-мм стереороз'єм в два 3,5-мм стереораз'ема. Це дозволяє вам ділитися музикою з сім'єю або друзями через навушники з того ж джерела. Він підходить до підключення до мобільного телефону, MP3-плеєра, планшету, ноутбука, ПК і т. Д Конектори: 3.5мм jack to 3.5мм jack x2, Вид сигналу- аудіо. Позолочені роз'єми -24 карат, Провідник із безкисневої міді (99,9%), з гнучким дизайном, Довжина: 0.15м, Матеріал дроту- ПВХ, Колір: чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кабель |
| Матеріал | Мідь |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2E-W9697 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Довжина | 0.15 м |
| Країна виробництва | Китай |
| Мoдель | 3.5 мм jack(M) x 2(F), black, 0.15m |
| Особливості | матеріал: безкиснева мідь |
| Тип Вихід | 2 х Jack 3.5 mm female |
| Тип Вхід | Jack 3.5 mm |
- Ціна: 304 ₴