влевовправо

Зарядний пристрій Vention 1xUSB-C PD20W QC4.0 white (FADW0-EU)
- Готово до відправки
- Код: TZK1491664
320 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Живлення - мережа, тип вихідного підключення - USB Type-C, Max - 5.9 А, 20 Вт, кількість USB портів - 1 x USB, швидка зарядка - Power Delivery 3.0, білий
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Vention |
| Колір | Білий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FADW0-EU |
| Вихідний струм | 3 A |
| Гарантія, міс | 12 |
| Харчування | Мережа |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість USB портів | 1 x USB |
| Максимальна вихідна потужність | 20 Вт |
| Максимальний вихідний струм | 5.9 А |
| Мoдель | 1xUSB-C PD20W QC4.0 white |
| Особливості | smart Charge (інтелектуальний розподіл струму) |
| Тип вихідного підключення | USB Type-C |
| Швидка зарядка | Power Delivery 3.0 |
- Ціна: 320 ₴



