влевовправо

Зарядний пристрій Vention 1xUSB-C PD20W GaN + cable USB-C to USB-C white (TZ-FEPW0-EU-01)
- Готово до відправки
- Код: TZK1491636
567 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
тип вихідного підключення - USB Type-C, 20 Вт, швидка зарядка - Power Delivery
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Vention |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TZ-FEPW0-EU-01 |
| Вихідний струм | 3 A |
| Гарантія, міс | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальна вихідна потужність | 20 Вт |
| Мoдель | 1xUSB-C PD20W GaN + cable USB-C to USB-C white |
| Тип вихідного підключення | USB Type-C |
| Швидка зарядка | Power Delivery |
- Ціна: 567 ₴








