
Блок живлення CHIEFTEC 750W Proton (BDF-750C)
- Готово до відправки
- Код: TZK958448
5 132 ₴
CHIEFTEC - світовий виробник першокласних корпусів ПК, блоків живлення та комп'ютерних комплектуючих.
З моменту свого заснування в жовтні 1994 року компанія Arena Electronic GmbH, яка представляє марку CHIEFTEC , входить в число провідних підприємств комп'ютерної індустрії. Постійні інноваційні розробки, а також інвестиції в сучасне виробниче обладнання по виготовленню десктопів, корпусів типу 'башта' і промислових корпусів підкреслюють прагнення до абсолютного лідерства. Численні нагороди минулих років підтверджують даний факт також щодо блоків живлення і комп'ютерної периферії.
Блок живлення CHIEFTEC 750W Proton (BDF-750C) - один з 4х новітніх блоків живлення з модульними кабелями, що входять в серію PROTON. Перевагою даної моделі є найсучасніша схемотехніка на основі DC-DC перетворювачів, з однією потужною лінією +12В на виході. Даний БЖ дозволяє значно економити е\/енергію, а також підвищує ефективність і стабільність живлення встановлених компонентів, що, в свою чергу, забезпечує більш тривалий термін їх служби. ККД блоків живлення серії PROTON становить >85% (сертифікат 80 PLUS BRONZE), тим самим виконуються всі вимоги стандарту ENERGY STAR 5,0 і вище, як це і передбачено нормативами ЄС.
<\/p>
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| OutputCurrent +12V1 | 62.5 A |
| OutputСurrent +3,3 V | 22A |
| OutputСurrent +5V | 22A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5 А |
| OutputСurrent -12V | 0.3 А |
| Артикул | BDF-750C |
| Гарантія, міс | 24 |
| Діаметр вентиляторів | 1x140 мм |
| Захист від | OVP (захист від перевищення напруги) |
| Країна виробництва | Китай |
| Кіл-ть роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 4 |
| Кількість роз'ясненнями ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ясненнями ємів FDD | 1 |
| Кількість роз'ясненнями ємів SATA | 6 |
| Мoдель | 750W Proton |
| Модуль PFC | активний |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Потужність | 750Вт |
| Підключення відеокарти | 4x6+2 pin |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 1x4+4pin |
| Розмір, мм | 150 x 160 x 87 мм |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Стандарт БЖ | ATX 12V v2.3 |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
- Ціна: 5 132 ₴