
Блок живлення CHIEFTEC 650W (GPS-650A8)
- Готово до відправки
- Код: TZK542152
2 767 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок CHIEFTEC 650W (GPS-650A8) оснащений кулером, який завдяки збільшеному розміру і меншій частоті обертання, еффективно охолоджує БП і при цьому залишається малошумним.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| OutputCurrent +12V1 | 50A |
| OutputСurrent +3,3 V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5 А |
| OutputСurrent -12V | 0.3 А |
| Артикул | GPS-650A8 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Захист від | OVP (захист від перевищення напруги) |
| Країна виробництва | Китай |
| Кіл-ть роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Кількість роз'ясненнями ємів Peripheral | 2 |
| Кількість роз'ясненнями ємів FDD | 1 |
| Кількість роз'ясненнями ємів SATA | 4 |
| Мoдель | 650W |
| Модуль PFC | активний |
| Модульне підключення кабелів | Немає |
| Потужність | 650Вт |
| Підключення відеокарти | 2x6+2 pin |
| Підключення материнскої плати | 24 pin |
| Підключення процесора | 4+4 pin |
| Розмір, мм | 140 x 150 x 87 мм |
| Стандарт БЖ | ATX 12V v2.3 |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
- Ціна: 2 767 ₴