
Совок для сипучих продуктів та льоду Mobil Plastic напівкруглий білий 34 см PP - 0,600 л (136\/34-BIM)
- Готово до відправки
- Код: TZK1374858
161 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Совок для сипучих продуктів та льоду Mobil Plastic напівкруглий білий - це практичний і зручний інструмент, призначений для роботи з різноманітними сипучими продуктами та льодом. Він стане незамінним помічником як на кухні, так і в комерційних закладах, таких як кафе, ресторани або бари.<\/p>
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Mobil Plastic |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 136\/34-BIM |
| Вага | 126 г |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 34 см |
| Країна виробництва | Італія |
| Матеріал | Пластик |
| Мoдель | напівкруглий білий 34 см PP - 0,600 л |
| Обсяг | 600 мл |
| Розміри | 34 см |
- Ціна: 161 ₴