влевовправо

Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 8GB 3200 MHz Essentials Mushkin (MES4U320NF8G)
- Готово до відправки
- Код: TZK1246602
3 125 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оперативна пам'ять Mushkin Essentials зараз використовується в найбільш складних обчисленнях, мережевих і комунікаційних продуктах.<\/p>
DDR4 характеризується більш високою продуктивністю й енергетичною ефективністю, ніж модулі пам'яті DDR3.<\/p>
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Виробник | Mushkin |
| Напруга живлення | 1,2 В |
| Частота пам'яті | 3200 МГц |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Висота модуля пам'яті | стандарт |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Артикул | MES4U320NF8G |
| Буферизація | unbuffered |
| Гарантія, міс | 60 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Кількість модулів у наборі | 1 |
| Мoдель | DDR4 8GB 3200 MHz Essentials |
| Об'єм пам'яті | 8 ГБ |
| Охолодження | Немає |
| Перевірка і корекція помилок (ECC) | Немає |
| Примітка | Поставка товару можлива в ОЕМ-версії. Тобто, товар може поставлятися без супроводжуючих матеріалів і додаткових компонентів, в упаковці без оформлення, гарантує лише їх безпечну транс |
| Підсвічування | Немає |
| Стандарти пам'яті | PC4-25600 |
| Таймінги | CL22 |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Форм-фактор пам'яті | 288-pin DIMM |
- Ціна: 3 125 ₴

