влевовправо

Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB (2x8GB) 3600 MHz Redline Lumina RGB White Mushkin (MLB4C360JNNM8GX2)
- Готово до відправки
- Код: TZK1246559
9 570 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначений для збирання систем світового рівня. Mushkin Lumina виробляється та проходить ручні випробування в Північній Америці. Відчуйте приріст продуктивності там, де це важливо, з пам'яттю Mushkin Lumina.<\/p>
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Виробник | Mushkin |
| Частота пам'яті | 3600 МГц |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Висота модуля пам'яті | стандарт |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Артикул | MLB4C360JNNM8GX2 |
| Буферизація | unbuffered |
| Гарантія, міс | 60 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Кількість модулів у наборі | 2 |
| Мoдель | DDR4 16GB (2x8GB) 3600 MHz Redline Lumina RGB Whit |
| Напруження харчування | 1.35 В |
| Об'єм пам'яті | 16 ГБ |
| Охолодження | з радіатором охолодження |
| Перевірка і корекція помилок (ECC) | Немає |
| Примітка | Поставка товару можлива в ОЕМ-версії. Тобто, товар може поставлятися без супроводжуючих матеріалів і додаткових компонентів, в упаковці без оформлення, гарантує лише їх безпечну транс |
| Підсвічування | RGB |
| Стандарти пам'яті | PC4-28800 |
| Таймінги | CL18-22-22 |
| Також шукають | геймерська |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Форм-фактор пам'яті | 288-pin DIMM |
- Ціна: 9 570 ₴

