влевовправо

Мобільний телефон RugOne Xever 7 Pro (6975326660679)
- Готово до відправки
- Код: TZK1490774
33 999 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стан товару - Новий, 6.67\" , 1080 x 2400 pixels, 120 Гц, CPU - MediaTek Dimensity 7020, 12 Gb, 512 Gb, 64 + 50 Mpx, Стабілізація - оптична, Front - 32 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 5550 mAh, пило\/вологозахист, гіроскоп, швидке заряджання, чорний
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Оснащення | Швидке заряджання |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 325 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Dimensity 7020 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5550 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Артикул | 6975326660679 |
| Бездротові підключення | NFC |
| Безпека | FaceUnlock |
| Вбудована пам'ять | 512 Gb |
| Вбудовані датчики | датчик освітлення |
| Виробник | RugOne |
| Відеоядро | IMG BXM-8-256 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діагональ екрану | 6.67\" |
| Діафрагма основної камери | f\/1.88 + f\/1.79 |
| Діафрагма фронтальної камери | f\/2.45 |
| Запис відео основної камери | WQHD (2560х1440) |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD\/1920х1080\/стереозвук |
| Клас телефону | Захищені |
| Комплект постачання | захисне скло |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | Corning Gorilla Glass 3 |
| Матеріал корпусу | скло |
| Метод стабілізації | оптична |
| Мoдель | Xever 7 Pro |
| Мультимедіа | ігри |
| Навігація | ГЛОНАСС |
| Оперативна пам'ять | 12 Gb |
| Операційна система | Android 15 |
| Органайзер | Телефонна книга |
| Основна камера | 64 + 50 Mpx |
| Особливості | IP69K |
| Особливості корпусу | водонепроникні |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 5G |
| Дозвіл екрану | 1080 x 2400 pixels |
| Розміри (мм) | 173.6 х 84.4 х 14.1 мм |
| Розширення пам'яті | microSD, до 2 Тb |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Також шукають | з IP69 |
| Тип дисплея | AMOLED |
| Формат SIM-карти | e-sim |
| Фронтальна камера | 32 Mpx |
| Функції камери | Розпізнавання обличчя |
| Частота процесора | 2.5 GHz |
- Ціна: 33 999 ₴







