Мобільний телефон Blackview XPLORE 1 Pro 12\/256Gb Black (6931548323921)
- Готово до відправки
- Код: TZK1490841
22 799 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мобільний телефон Blackview XPLORE 1 Pro 12\/256Gb Black (6931548323921)Готово до відправки
22 799 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
6.78\" , 1080 x 2460 pixels, 120 Гц, CPU - Mediatek Dimensity 7050, 12 Gb, 256 Gb, 64 Mpx, Front - 50 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 20000 mAh, чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 640 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Mediatek Dimensity 7050 |
| Мультимедіа | |
| Функції камери | Спалах |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Артикул | 6931548323921 |
| Бездротові підключення | NFC |
| Вбудована пам'ять | 256 Gb |
| Відеоядро | ARM Mali-G68 MP4 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діагональ екрану | 6.78\" |
| Запис відео основної камери | 4K \/ 3840x2160 \/ стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD\/1920х1080\/стереозвук |
| Комбінований слот | Так |
| Комплект постачання | документація |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Матеріал корпусу | гума |
| Мoдель | XPLORE 1 Pro 12\/256Gb Black |
| Навігація | ГЛОНАСС |
| Оперативна пам'ять | 12 Gb |
| Основна камера | 64 Mpx |
| Особливості | IP69K |
| Особливості корпусу | водонепроникні |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 5G |
| Дозвіл екрану | 1080 x 2460 pixels |
| Розміри (мм) | 83 х 29.5 х 184 мм |
| Розширення пам'яті | microSD, до 2 Тb |
| Тип дисплея | IPS |
| Фронтальна камера | 50 Mpx |
| Частота процесора | 2.6 GHz |
- Ціна: 22 799 ₴