влевовправо

Батарея універсальна Anker 20000mAh 45W Built-In Dual USB-C Cables Black (A1681H12)
- Готово до відправки
- Код: TZK1490775
1 955 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ємність - 20000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, інтерфейси підключення (вихід) - 1 х USB, 3 x USB Type-C, вихідний струм - 3 A, 2.25 A, розмір - 119.9 х 73.4 х 31.4 мм, вага - 362 г, Колір - чорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Anker |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 362 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 20000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 3 x USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Артикул | A1681H12 |
| Вихідний струм | 2.25 A |
| Вхідна напруга | 5 V |
| Вхідний струм | 1.5 А |
| Гарантія, міс | 18 |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Захист | неправильного використання роз'ємів |
| Країна виробництва | Китай |
| Мoдель | 20000mAh 45W Built-In Dual USB-C Cables Black |
| Особливості | Power Delivery |
| Призначення | для смарт-годинників |
| Розмір | 119.9 х 73.4 х 31.4 мм |
- Ціна: 1 955 ₴


