влевовправо

Батарея універсальна Anker 20000mAh 22.5W Built-In USB-C Cable White (A110EH21)
- Готово до відправки
- Код: TZK1490830
1 769 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ємність - 20000 mAh, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, 1 х USB, розмір - 40.7 х 71.7 х 27.7 мм, вага - 392 г, Колір - білий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Anker |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 392 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 20000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 1 х USB |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Артикул | A110EH21 |
| Гарантія, міс | 18 |
| Країна виробництва | Китай |
| Мoдель | 20000mAh 22.5W Built-In USB-C Cable White |
| Розмір | 40.7 х 71.7 х 27.7 мм |
| Також шукають | потужні |
- Ціна: 1 769 ₴





