влевовправо

Батарея універсальна Anker 10000mAh 22.5W Built-In USB-C Cable White (A110DH21)
- Готово до відправки
- Код: TZK1490839
1 205 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ємність - 10000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, 1 х USB, вихідний струм - 3 A, 2.22 A, 2.25 A, розмір - 40.7 х 71.7 х 15.4 мм, матеріал корпусу - пластик, вага - 229 г, Колір - білий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Anker |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 229 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 10000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 1 х USB |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Артикул | A110DH21 |
| Вихідний струм | 2.25 A |
| Вхідна напруга | 5 V |
| Вхідний струм | 1.6 A |
| Гарантія, міс | 18 |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Захист | неправильного використання роз'ємів |
| Країна виробництва | Китай |
| Мoдель | 10000mAh 22.5W Built-In USB-C Cable White |
| Особливості | З вбудованим кабелем |
| Призначення | для смарт-годинників |
| Розмір | 40.7 х 71.7 х 15.4 мм |
- Ціна: 1 205 ₴

