Батарея універсальна AURA NRG-P120 120000mAh 22.5W Black (PBANRG-P120B)
- Готово до відправки
- Код: TZK1490519
5 899 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Батарея універсальна AURA NRG-P120 120000mAh 22.5W Black (PBANRG-P120B)Готово до відправки
5 899 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ємність - 120000 mAh, електрохімічна система - Li-ion, вихідний струм - 1.5 A, 3 A, 2.1 A, 4.5 A, 2 A, 2.2 A, 1.67 A, розмір - 176 x 80 x 117 мм, матеріал корпусу - пластик, вага - 2480 г, Колір - чорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Aura |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2480 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 120000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вхід) | Lightinihg |
| Артикул | PBANRG-P120B |
| Вихідний струм | 1.67 A |
| Вхідна напруга | 5 V |
| Вхідний струм | 1.5 А |
| Гарантія, міс | 6 |
| Електрохімічна система | Li-ion |
| Захист | надлишкової напруги на вході |
| Країна виробництва | Китай |
| Мoдель | NRG-P120 120000mAh 22.5W Black |
| Особливості | Quick Charge 2.1 |
| Призначення | для смарт-годинників |
| Розмір | 176 x 80 x 117 мм |
- Ціна: 5 899 ₴