Батарея універсальна AURA NRG-40SE ARM SOLAR 40000mAh Wireless Dynamo charging Green (PBANRG40SEG)
- Готово до відправки
- Код: TZK1490490
3 539 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Батарея універсальна AURA NRG-40SE ARM SOLAR 40000mAh Wireless Dynamo charging Green (PBANRG40SEG)Готово до відправки
3 539 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ємність - 40000 mAh, електрохімічна система - Li-ion, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, USB, вихідний струм - 3 A, розмір - 183 x 92 x 47 мм, матеріал корпусу - пластик, вага - 1025 г, Колір - зелений
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Aura |
| Колір | Зелений |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1025 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 40000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | USB |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Артикул | PBANRG40SEG |
| Вихідний струм | 3 A |
| Вхідна напруга | 5 V |
| Вхідний струм | 3 A |
| Гарантія, міс | 6 |
| Електрохімічна система | Li-ion |
| Захист | надлишкової напруги на вході |
| Країна виробництва | Китай |
| Мoдель | NRG-40SE ARM SOLAR 40000mAh Wireless Dynamo chargi |
| Особливості | Quick Charge 3.0 |
| Призначення | для смарт-годинників |
| Розмір | 183 x 92 x 47 мм |
- Ціна: 3 539 ₴