Батарея універсальна AURA NRG-30SE ARM SOLAR 30000mAh Wireless charging Green (PBANRG30SEG)
- Готово до відправки
- Код: TZK1490448
3 185 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Батарея універсальна AURA NRG-30SE ARM SOLAR 30000mAh Wireless charging Green (PBANRG30SEG)Готово до відправки
3 185 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ємність - 30000 mAh, електрохімічна система - Li-ion, вихідний струм - 3 A, розмір - 175 x 88 x 35 мм, матеріал корпусу - пластик, вага - 685 г, Колір - зелений
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Aura |
| Колір | Зелений |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 685 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 30000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Артикул | PBANRG30SEG |
| Вихідний струм | 3 A |
| Вхідна напруга | 5 V |
| Вхідний струм | 3 A |
| Гарантія, міс | 6 |
| Електрохімічна система | Li-ion |
| Захист | надлишкової напруги на вході |
| Країна виробництва | Китай |
| Мoдель | NRG-30SE ARM SOLAR 30000mAh Wireless charging Gree |
| Особливості | Quick Charge 3.0 |
| Призначення | для смарт-годинників |
| Розмір | 175 x 88 x 35 мм |
- Ціна: 3 185 ₴