Батарея універсальна AURA NRG10 10000 mAh Black (PBANRG10B)
- Готово до відправки
- Код: TZK1490454
824 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Батарея універсальна AURA NRG10 10000 mAh Black (PBANRG10B)Готово до відправки
824 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ємність - 10000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, microUSB, Lightning, USB, вихідний струм - 2.1 A, розмір - 142 x 68 x 20 мм, матеріал корпусу - пластик, вага - 210 г, Колір - чорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Aura |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | Для роутеру |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 210 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 10000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | USB |
| Інтерфейси підключення (вхід) | microUSB |
| Артикул | PBANRG10B |
| Вихідний струм | 2.1 A |
| Вхідна напруга | 5 V |
| Гарантія, міс | 6 |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Захист | захист від перегріву |
| Країна виробництва | Китай |
| Мoдель | NRG10 10000 mAh Black |
| Особливості | З вбудованим кабелем |
| Розмір | 142 x 68 x 20 мм |
- Ціна: 824 ₴