
Батарейка PkCell 1\/2AA ER14250M 3.6V 750mah, Lithium, OEM (ER14250M \/ 20423)
- Готово до відправки
- Код: TZK1113298
207 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Типорозмір - 1\/2AA, електрохімічна система - літієва (C), Ємність - 750mAh, Кількість в упаковці - 1 шт
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | PKCELL |
| Напруга | 3.6 В |
| Типорозмір | 1/2 AA |
| Тип | Батарейка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 750mAh |
| Артикул | ER14250M \/ 20423 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Електрохімічна система | літієва (C) |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Мoдель | 1\/2AA ER14250M 3.6V 750mah, Lithium, OEM |
| Форма батареї | циліндрична |
- Ціна: 207 ₴