влевовправо

Мобільний телефон Blackview BV5300 Pro 4\/64GB Black (6931548311492)
- Готово до відправки
- Код: TZK1254670
6 328 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
6.1\" , 1560 х 720, 60 Гц, CPU - MediaTek Helio P35, 4 Gb, 64 Gb, 13 Mpx, Стабілізація - цифровий, Front - 8 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 5580 mAh, пило\/вологозахист, гіроскоп, чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 273 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Helio P35 |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 1560х720 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5580 mAh |
| Інтерфейси і підключення | audio 3.5 мм |
| Артикул | 6931548311492 |
| Бездротові підключення | NFC |
| Безпека | Fingerprint |
| Вбудована пам'ять | 64 Gb |
| Вбудовані датчики | датчик освітлення |
| Відеоядро | PowerVR GE8320 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діагональ екрану | 6.1\" |
| Запис відео основної камери | Full HD// 1920х1080// стереозвук |
| Клас телефону | Захищені |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Матеріал корпусу | резина |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мoдель | BV5300 Pro 4\/64GB Black |
| Мультимедіа | ігри |
| Навігація | GPS |
| Оперативна пам'ять | 4 Gb |
| Операційна система | Android 12 |
| Органайзер | Телефонна книга |
| Оснащення | гіроскоп |
| Основна камера | 13 Mpx |
| Особливості | IP69K |
| Особливості корпусу | Водонепроникні |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 4G |
| Розміри (мм) | 1615 х 77.6 х 15 мм |
| Також | смартфон |
| Також шукають | Китайські |
| Тип дисплея | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 8 Mpx |
| Функції камери | геотегинг |
| Частота процесора | 2.3 GHz |
- Ціна: 6 328 ₴





