влевовправо

Килимок для мишки Gembird MP-PRINT-S
- Готово до відправки
- Код: TZK1110328
83 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
гума, тканина, speed, ігрові, Колір - білий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Товщина | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MP-PRINT-S |
| Гарантія, міс | 1 |
| Додатково | можна прати в машині |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | Тканина |
| Мoдель | MP-PRINT-S |
| Особливості | ігрові |
| Розмір (ширина) | середній (300-400 мм) |
| Розміри | 230 х 190 х 2 мм |
| Тип поверхні | speed |
- Ціна: 83 ₴
