
Навушники 2E CH11 Mono 3.5mm \/ 2*3.5mm (2E-CH11MJ)
- Готово до відправки
- Код: TZK1065676
510 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Легка і зручна стерео гарнітура 2E краще рішення для дому та офісу. Відмінне звучання і комфорт у використанні. Чутливий мікрофон з можливістю регулювання положення, регульоване наголов'я, зручний пульт управління гучністю і мікрофоном на шнурі і м'які амбушури - все що потрібно для Вашого комфорту на цілий день. Завдяки легкості і компактності Ви завжди можете взяти гарнітуру з собою. Гарнітура 2E стане незамінним супутником для багатогодинних відеодзвінків, геймінга і прослуховування музики.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна відтворювана частота | 20 Гц |
| Чутливість | 110 дБ |
| Мікрофон | Стерео |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс підключення | Jack 3.5 мм |
| Акустична тема | Закрите |
| Артикул | 2E-CH11MJ |
| Гарантія, міс | 12 |
| Довжина шнура | 1.2 м |
| Діаметр випромінювача | 30 мм |
| Колір | Black |
| Конструкція | накладні |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальна відтворена частота | 20 кГц |
| Матеріал амбушур | поролон |
| Мoдель | CH11 Mono 3.5mm \/ 2*3.5mm |
| Опір навушників | 32 Ом |
| Призначення | для комп'ютера |
| Підключення | дротове |
| Підтримка звуку | 2 |
| Тип | геймерські (ігрові) |
| Тип кріплення | дуга над головою |
| Тип пристрою | навушники |
| Чутливість мікрофона | 58 дБ |
- Ціна: 510 ₴