Картридж G&G для HP LJ Pro M402\/M426 (3K) (G&G-CF226A)
- Готово до відправки
- Код: TZK950827
1 395 ₴
Картридж G & G для HP LJ Pro M402 \/ M426 (3K) (G & G-CF226A) - це якість друку і ресурс, які тестуються за міжнародним стандартом STMC. Витрата залежить від того, наскільки сторінка заповнена. На стандартній сторінці тексту площа під чорнилом складає 5%.<\/p>
Стандартна характеристика заповнення тонером поверхні паперу, і норми витрати тонера (ресурс картриджа) наводяться саме по ній. Відчуйте надійну і професійну якість друку з даними картриджем. Картриджі G & G - це продукція, яка розроблена разом з обладнанням як єдине ціле для досягнення найкращих результатів друку.<\/p>
Жорсткий контроль якості забезпечується на всіх етапах виробництва. Висока якість друку досягається завдяки строгій відповідності необхідних вимог з фізичного розміру часток, хімічному складу, температурі плавлення і електростатичним властивостям тонера.
<\/p>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | G&G |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | G&G-CF226A |
| Вид | неоригінальний |
| Гарантія, міс | 12 |
| Колір | Black |
| Комплектація | 1 картридж |
| Країна виробництва | Китай |
| Мoдель | для HP LJ Pro M402/M426 (3K) |
| Оригінальний аналог | CF226A |
| Ресурс друку | 3100 стор |
| Сумісність з моделями | LJ Pro M402d\/M402dn\/M402n\/M426dw\/ M426fdn\/M426fdw |
| Сумісність з пристроями бренду | Hewlett Packard |
| Тип | лазерний |
| Тип чорнила | тонер |
- Ціна: 1 395 ₴