
Батарея універсальна Vention 20000 mAh 45W Mini with Built-in USB-C Cable Gray (FHGH0)
- Готово до відправки
- Код: TZK1489349
2 359 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ємність - 20000 mAh, Джерело заряду батареї - USB, мережа 220 В, інтерфейси підключення (вихід) - 1 х USB, 2 x USB Type-C, Максимальна вихідна потужність, Вт - 45, вихідний струм - 5 A, 3 A, матеріал корпусу - ABS пластик, Колір - сірий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Vention |
| Колір | Сірий |
| Призначення | Для роутеру |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 20000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 2 x USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Артикул | FHGH0 |
| Вихідний струм | 3 A |
| Вхідна напруга | 5 V |
| Вхідний струм | 3.25 А |
| Гарантія, міс | 12 |
| Джерело заряду батареї | мережа 220 В |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 45 |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Мoдель | 20000 mAh 45W Mini with Built-in USB-C Cable Gray |
| Особливості | Quick Charge 3.0 |
| Також | павербанк для роутера |
| Також шукають | зі швидкою зарядкою |
- Ціна: 2 359 ₴