Батарея універсальна Vention 20000 mAh 22.5W with Built-in USB-C and Lightning Cables (FHPB0)
- Готово до відправки
- Код: TZK1489358
1 840 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Батарея універсальна Vention 20000 mAh 22.5W with Built-in USB-C and Lightning Cables (FHPB0)Готово до відправки
1 840 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ємність - 20000 mAh, Джерело заряду батареї - USB, мережа 220 В, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, 2 х USB, Lightning, Максимальна вихідна потужність, Вт - 22.5, вихідний струм - 1.5 A, 3 A, 4.5 A, 2.22 A, 1.67 A, розмір - 149.2 x 69.2 x 3
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Vention |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для роутеру |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 20000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | Lightning |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Артикул | FHPB0 |
| Вихідний струм | 1.67 A |
| Вхідна напруга | 5 V |
| Вхідний струм | 2 А |
| Гарантія, міс | 12 |
| Джерело заряду батареї | мережа 220 В |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 22.5 |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Мoдель | 20000 mAh 22.5W with Built-in USB-C and Lightning |
| Особливості | Power Delivery |
| Розмір | 149.2 x 69.2 x 32 мм |
| Також | павербанк для роутера |
| Також шукають | найкращі |
- Ціна: 1 840 ₴