Фігурка Super Wings трансформер Transforming Тріко (Trico), 12.5 см (EU790242)
- Готово до відправки
- Код: TZK1488961
1 218 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фігурка Super Wings трансформер Transforming Тріко (Trico), 12.5 см (EU790242)Готово до відправки
1 218 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
герої мультфільмів, кіно і коміксів, вид - фігурка, вікова група - від 3 років, Особливості - колеса, що обертаються, трансформація з літака у робота або динозавра в кілька кроків, Матеріал - пластик, кількість предметів в упаковці - 1 шт, 13 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Super Wings |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Робот |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EU790242 |
| Вид | фігурка |
| Висота | 13 см |
| Гарантія, міс | 0 |
| Елементи живлення | не потребує батарейок |
| Комплектація | ігрова фігурка-трансформер Тріко - 1 шт |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість предметів в упаковці | 1 шт |
| Мoдель | трансформер Transforming Тріко (Trico), 12.5 см |
| Особливості | трансформація з літака у робота або динозавра в кілька кроків |
| Розмір упаковки | 20 х 17 х 13 см |
| Стать | Для дівчаток |
- Ціна: 1 218 ₴