Фігурка Super Wings трансформер Transform-a-Bots Тікі (Tiki), 5 см (EU780059)
- Готово до відправки
- Код: TZK1488948
439 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фігурка Super Wings трансформер Transform-a-Bots Тікі (Tiki), 5 см (EU780059)Готово до відправки
439 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
герої мультфільмів, кіно і коміксів, вид - фігурка, вікова група - від 3 років, Особливості - колеса, що обертаються, трансформація з літака на робота за 3 кроки, Матеріал - пластик, кількість предметів в упаковці - 1 шт, 5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Super Wings |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Робот |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EU780059 |
| Вид | фігурка |
| Висота | 5 см |
| Гарантія, міс | 0 |
| Елементи живлення | не потребує батарейок |
| Комплектація | ігрова фігурка-трансформер Тікі - 1 шт |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість предметів в упаковці | 1 шт |
| Мoдель | трансформер Transform-a-Bots Тікі (Tiki), 5 см |
| Особливості | трансформація з літака на робота за 3 кроки |
| Розмір упаковки | 16 х 13 х 6 см |
| Стать | Для дівчаток |
- Ціна: 439 ₴