Фігурка Star Wars Small Vehicle Транспорт та фігурка A-Wing 7.5см (SWJ0079)
- Готово до відправки
- Код: TZK1488784
659 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фігурка Star Wars Small Vehicle Транспорт та фігурка A-Wing 7.5см (SWJ0079)Готово до відправки
659 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
герої мультфільмів, кіно і коміксів, серія - Star Wars, вид - набір фігурок, вікова група - від 8 років, Особливості - фігурка з рухомими частинами тіла, висувне шасі для реалістичного приземлення, зручна підставка для відтворення динамічних сцен чи
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Star Wars |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SWJ0079 |
| Вид | набір фігурок |
| Висота | 7.5 см |
| Гарантія, міс | 0 |
| Елементи живлення | не потребує батарейок |
| Комплектація | Мікрофігурка пілота A-Wing - 1 шт |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість предметів в упаковці | 2 шт |
| Мoдель | Small Vehicle Транспорт та фігурка A-Wing 7.5см |
| Особливості | відкривна кабіна для пілота |
| Розмір упаковки | 18 х 17 х 9 см |
| Серія | Star Wars |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тип | герої мультфільмів, кіно і коміксів |
- Ціна: 659 ₴