Фігурка Star Wars Blind Vehicle Транспорт та фігурка 5см, в асортименті (SWJ0032)
- Готово до відправки
- Код: TZK1488789
451 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фігурка Star Wars Blind Vehicle Транспорт та фігурка 5см, в асортименті (SWJ0032)Готово до відправки
451 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
герої мультфільмів, кіно і коміксів, серія - Star Wars, вид - фігурка, вікова група - від 8 років, Особливості - зручна підставка для колекціонування, іграшка сюрприз, фігурка з рухомими частинами тіла, Матеріал - пластик, кількість предметів в упако
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Star Wars |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SWJ0032 |
| Вид | фігурка |
| Висота | 5 см |
| Гарантія, міс | 0 |
| Елементи живлення | не потребує батарейок |
| Комплектація | Підставка - 1 шт |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість предметів в упаковці | 1 шт |
| Мoдель | Blind Vehicle Транспорт та фігурка 5см, в асортиме |
| Особливості | фігурка з рухомими частинами тіла |
| Розмір упаковки | 7 х 8 х 3 см |
| Серія | Star Wars |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тип | герої мультфільмів, кіно і коміксів |
- Ціна: 451 ₴