Мобільний телефон Xiaomi Redmi A7 Pro 4\/64GB Black (1195178)
- Готово до відправки
- Код: TZK1488911
4 499 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мобільний телефон Xiaomi Redmi A7 Pro 4\/64GB Black (1195178)Готово до відправки
4 499 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стан товару - Новий, 6.9\" , 1600 х 720, 120 Гц, CPU - Unisoc T7250, 4 Gb, 64 Gb, 13 Mpx, Стабілізація - цифровий, Front - 8 Mpx, Bluetooth, WI-FI, 6000 mAh, гіроскоп, чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 208 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | UNISOC T7250 |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 1600x720 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 6000 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Артикул | 1195178 |
| Бездротові підключення | WI-FI |
| Безпека | FaceUnlock |
| Вбудована пам'ять | 64 Gb |
| Вбудовані датчики | акселерометр |
| Відеоядро | ARM Mali-G57 MP1 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діагональ екрану | 6.9\" |
| Діафрагма основної камери | f\/2.2 |
| Діафрагма фронтальної камери | f\/2.0 |
| Запис відео основної камери | Full HD// 1920х1080// стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD\/1920х1080\/стереозвук |
| Клас телефону | Multi SIM |
| Комплект постачання | документація |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | скло |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мoдель | Redmi A7 Pro 4\/64GB Black |
| Мультимедіа | ігри |
| Навігація | A-GPS |
| Оперативна пам'ять | 4 Gb |
| Операційна система | Android 15 |
| Органайзер | Телефонна книга |
| Оснащення | гіроскоп |
| Основна камера | 13 Mpx |
| Особливості корпусу | каплевидний виріз |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 4G |
| Розміри (мм) | 171.56 x 79.47 x 8.15 мм |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Також шукають | до 30000 грн |
| Тип дисплея | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 8 Mpx |
| Функції камери | Розпізнавання обличчя |
| Частота процесора | 1.8 GHz |
- Ціна: 4 499 ₴