Кулер до корпусу ThermalTake Pure 14 ARGB Sync TT Premium Edition (CL-F080-PL14SW-A)
- Готово до відправки
- Код: TZK1042038
2 111 ₴
Комплект вентиляторів Thermaltake Pure 14 ARGB Sync Radiator Fan TT Premium Edition призначений для встановлення в корпуси або на радіатори систем рідинного охолодження. Особлива форма 9 лопатей вентилятора з агресивною атакою дає змогу створювати потужний повітряний потік із достатнім статичним тиском, що буде корисно під час продування повітря через радіатор СВО або внутрішній простір корпусу.<\/p>
У вентиляторі встановлений високоякісний гідравлічний підшипник зі спеціальними прокладками для запобігання протіканню мастила. Антивібраційна система у формі силіконових вставок дає змогу поглинати паразитні вібрації. Все це позитивно позначається на довговічності продукту та мінімізує шум під час роботи.<\/p>
Thermaltake Pure 14 ARGB Sync Radiator Fan обладнаний RGB LED-стрічкою з 9 адресними світлодіодами, що можуть відображати палітру в 16.8 млн. кольорів. Світлодіодний модуль підтримує сучасні технології, керований RGB-підсвіткою: ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync і AsRock Polychrome. Під'єднання здійснюється через 5V роз'єм для під'єднання світлодіодних рядків. У разі якщо ваша материнська плата не має спеціального роз'єма для під'єднання LED-стрічок, вам знадобиться спеціальний ARGB-контролер. З його допомогою можна налаштувати рівень яскравості підсвітки, вибрати один із її динамічних режимів (потік, пульсація, пульс, миготіння, хвиля тощо) і швидкість обертання лопатей. За бажання підсвітку можна вимкнути повністю.<\/p>
Класичне виконання і стандартні розміри дають змогу легко встановлювати кілька вентиляторів на одному радіаторі.<\/p>
*Один контролер може керувати адресними світлодіодами в кількості до 90 шт.<\/i><\/p>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermaltake |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для корпусу |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 193 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL-F080-PL14SW-A |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 140 мм |
| Колір підсвічування | різнобарвний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 1400RPM |
| Матеріал | Пластик |
| Мoдель | Pure 14 ARGB Sync TT Premium Edition |
| Напуга живлення вентиляторів | Дванадцять |
| Номінальна швидкість обертання вентиляторів | 500RPM |
| Повітряний потік | 70.3 CFM |
| Розмір | 140 х 140 х 25 мм |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 40000 год |
| Тип підшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тип роз'ясненнями єму підключення | 4pin |
| Тиск | 1.62 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
- Ціна: 2 111 ₴