Кухонний ніж Yaxell стейковий 113 мм серія Ran (36013)
- Готово до відправки
- Код: TZK1332893
5 494 ₴
Японський поварський ніж серії RAN з лезом із дамаської сталі 20 см підходить для щоденного використання на професійній або домашній кухні, оскільки витримує будь-яке робоче навантаження. В даній моделі шеф-ножа уздовж ріжучої кромки розташовані виїмки, що називають “повітряні капсули по типу як у ножів Сантоку; вони запобігають прилипанню продуктів до леза при їхньому нарізанні та обробці. Але класичним Сантоку цей ніж не являється, оскільки у ножів Сантоку інша форма леза - воно більш широке і рівне по лінії різу.<\/p>
В основі високоякісна сталь VG10 (кобальт, молібден, ванадій), покрита захисними обкладками із 68 шарів нержавіючої сталі з ефектним дамаським візерунком на лезі.<\/p>
Ніж дамаск має дуже гостру ріжучу кромку, симетричний кут заточки складає 15 °. Твердість леза - 61 одиниць (HRC) за шкалою Роквелла гарантує тривале збереження ріжучої здатності поварського ножа.<\/p>
Ідеально відполірована чорна рукоятка кухонного ножа Yaxell RAN виготовлена з матеріалу канва микарта - це льон, просочений смолою. Це витривалий довговічний матеріал, який витримує інтенсивні навантаження, не вбирає запахи. Рукоятка надійно закріплена, на кінці має металеве навершя для кращого балансування ножа.<\/p>
Yaxell RAN - популярна серія японських ножів із дамаської сталі. Їхній дизайн одночасно класичний і сучасний, з акцентом на неймовірно красивому візерунку. Серія RAN прославила ножі Яксель на весь світ. Кухонні ножі Yaxell RAN були неодноразово відзначені нагородами на міжнародних конкурсах і тестах якості.<\/p><\/div>
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Японія |
| Виробник | Yaxell |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 36013 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина леза | 113 мм |
| Колір леза | нержавіюча сталь |
| Колір рукояті | чорний |
| Країна виробництва | Японія |
| Матеріал клинка | дамаська сталь |
| Матеріал рукояті | канва мікарта |
| Мoдель | стейковий 113 мм серія Ran |
| Особливості | ергономічна форма ручки |
| Призначення | для стейка |
| Розміри | довжина: 25.5 см |
| Серія | Ran |
| Тип кріплення рукояті | на заклепках |
- Ціна: 5 494 ₴