Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 32GB (2x16GB) 3200 MHz CL16 1.35V Resistance INTELIGENTES (IR4DFK2\/32)
- Готово до відправки
- Код: TZK1424735
15 090 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 32GB (2x16GB) 3200 MHz CL16 1.35V Resistance INTELIGENTES (IR4DFK2\/32)Готово до відправки
15 090 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
DDR4, 32 ГБ, У наборі - 2, Частота пам'яті - 3200 МГц, Таймінги - CL16-18-18, Напруга живлення - 1.35 В, Підсвічування - немає, EXPO
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | INTELIGENTES |
| Частота пам'яті | 3200 МГц |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Висота модуля пам'яті | стандарт |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Артикул | IR4DFK2\/32 |
| Буферизація | unbuffered |
| Гарантія, міс | 36 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість модулів у наборі | 2 |
| Мoдель | DDR4 32GB (2x16GB) 3200 MHz CL16 1.35V Resistance |
| Напруження харчування | 1.35 В |
| Об'єм пам'яті | 32 ГБ |
| Охолодження | з радіатором охолодження |
| Перевірка і корекція помилок (ECC) | Немає |
| Примітка | Поставка товару можлива в ОЕМ-версії. Тобто, товар може поставлятися без супроводжуючих матеріалів і додаткових компонентів, в упаковці без оформлення, що гарантує лише їх безпечне транспортування. |
| Підсвічування | немає |
| Розширені профілі розгону | EXPO |
| Стандарти пам'яті | PC4-25600 |
| Таймінги | CL16-18-18 |
| Також шукають | геймерська |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Форм-фактор пам'яті | 288-pin DIMM |
- Ціна: 15 090 ₴