Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB (2x8GB) 3200 MHz Black&White eXceleram (EBW4163216AD)
- Готово до відправки
- Код: TZK1029274
8 468 ₴
Оперативна пам'ять комп'ютера або ноутбука - це один з найважливіших елементів системи, який безпосередньо відповідає за продуктивність додатків. Саме в ній зберігаються тимчасові дані і команди, які необхідні процесору в його роботі для виконання конкретних операцій. Основні характеристики - це тип оперативної пам'яті; обсяг; тактова частота; таймінги (або латентність) оперативної пам'яті; фірма-виробник. Тому, плануючи апгрейд комп'ютера, варто вибирати тільки якісні комплектуючі, наприклад DDR4 eXceleram Black&White.<\/p>
Модулі пам'яті DDR4 eXceleram Black&White створені на базі новітнього покоління технології DDR. Як і всі модулі пам'яті компанії, модулі пам'яті DDR4 спроектовані і створені таким чином, щоб повністю відповідати всім вимогам ентузіастів в області розгону ПК. Модулі пам'яті DDR4 забезпечують більш високу швидкість, більш низький час затримки, більш високу пропускну здатність і зменшене енергоспоживання в порівнянні з модулями пам'яті DDR3.<\/p>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Exceleram |
| Країна виробник | Тайвань |
| Частота пам'яті | 3200 МГц |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Висота модуля пам'яті | стандарт |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Артикул | EBW4163216AD |
| Буферизація | unbuffered |
| Гарантія | 120 місяців |
| Гарантія, міс | 120 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Кількість модулів у наборі | 2 |
| Мoдель | DDR4 16GB (2x8GB) 3200 MHz Black&White |
| Напруження харчування | 1.35 В |
| Об'єм пам'яті | 16 ГБ |
| Охолодження | з радіатором охолодження |
| Перевірка і корекція помилок (ECC) | Немає |
| Примітка | Поставка товару можлива в ОЕМ-версії. Тобто, товар може поставлятися без супроводжуючих матеріалів і додаткових компонентів, в упаковці без оформлення, гарантує лише їх безпечну транс |
| Стандарти пам'яті | PC4-25600 |
| Таймінги | CL16 |
| Також шукають | геймерська |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Форм-фактор пам'яті | 288-pin DIMM |
- Ціна: 8 468 ₴