Ламінатор lamiMARK Master 230 (A4) 2-в-1 (20261)
- Готово до відправки
- Код: TZK1009781
3 077 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ламінатор lamiMARK Master 230 (A4) 2-в-1 (20261)Готово до відправки
3 077 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип - конвертний, Призначення - для дому, Формат - A4, Потужність - 20 Вт, максимальна ширина ламінування - 230 мм, максимальна товщина ламінування - 0.6 мм, швидкість ламінування - 400 мм\/хв, метод нагрівання - гарячі вали, 366 x 140 x 66 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LamiMark |
| Країна виробник | Китай |
| Формат | A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 20261 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Двигун | синхронний змінного струму |
| Харчування | 220~240 В |
| Країна виробництва | Китай |
| Ламінування фотографій | Да |
| Максимальна товщина ламінування | 0.6 мм |
| Максимальна ширина ламінування | 230 мм |
| Метод нагрівання | гарячі вали |
| Мoдель | Master 230 (A4) 2-в-1 |
| Потужність | 20 Вт |
| Призначення | Для дому |
| Реверс | ні; є розжим валів |
| Розміри (ШхГхВ) | 366 x 140 x 66 мм |
| Система подачі листків | 2 вали |
| Тип | конвертний |
| Товщина плівки | 75~250 мкм |
| Холодне ламінування | Да |
| Швидкість ламінування | 400 мм//хв |
- Ціна: 3 077 ₴