Килимок для мишки Hator Tonn eSport L (HTP-032)
- Готово до відправки
- Код: TZK1328380
888 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Килимок для мишки Hator Tonn eSport L (HTP-032)Готово до відправки
888 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Tonn eSport - вибір для тих, хто прагне професійного рівня гри та найвищих результатів.
Класичну чорну поверхню виразно підкреслює чіпка жовта база.
Прошитий край поверхні - гарантія безпроблемної експлуатації протягом тривалого часу.
Оптимальна текстура поверхні підійде як для динамічного стиля гри, так і для виважених та точних
рухів.<\/p>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HATOR |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Товщина | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HTP-032 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | Тканина |
| Мoдель | Tonn eSport L |
| Розмір (ширина) | великий (400-500 мм) |
| Розміри | 500 х 420 х 4 мм |
| Тип поверхні | control |
- Ціна: 888 ₴