Зарядний пристрій Vention 2xUSB-C PD45W GaN black (FEFB0-EU)
- Готово до відправки
- Код: TZK1485325
1 142 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій Vention 2xUSB-C PD45W GaN black (FEFB0-EU)Готово до відправки
1 142 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
тип вихідного підключення - USB Type-C, 45 Вт, швидка зарядка - Power Delivery 3.0
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Vention |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FEFB0-EU |
| Вихідний струм | 3 A |
| Гарантія, міс | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальна вихідна потужність | 45 Вт |
| Мoдель | 2xUSB-C PD45W GaN black |
| Тип вихідного підключення | USB Type-C |
| Швидка зарядка | Power Delivery 3.0 |
- Ціна: 1 142 ₴